TECRÜBE | KALİTE | GÜVEN

Kocaeli'nin En Güvenilir Klima Teknik Servisi

Kocaeli Klima Teknik Servisi

Kocaeli genelinde geniş servis ağı, uzman teknisyenleri, geniş araç filosu, orjinal yedek parça ve aksesuar satışıyla Arkom Teknik her zaman yanınızda! Aynı Gün Servis, En İyi Fiyat garantisi, 10 yıllık sektörel deneyim.

0262 331 15 68
Kombi ya da kalorifer kavramını duyduğumuzda hemencecik içimiz ısınır gibi olur. Kocaeli Başiskele  ECA Servisi ni duyduğumuzda ise içimizdeki ısınma ile birlikte bir güven duygusu oluşur. Kocaeli’nin en güçlü kombi servis ekibiyle her yere yetişen servisimiz güvenin adresi olmaya ise devam etmektedir. Kocaeli Servisi kış mevsiminin geliyorum dediği şu günlerde kombi bakımınız için hazırdır. Tüm aileler ve iş yeri sahipleri ise kışın özellikle bütçe ayırmak zorunda kaldığı doğalgaz faturalarını elbette düşünmeden edemiyor. Çünkü herkes için bu bir külfettir. İşte kışın adım adım yaklaştığı şu günlerde bunu nasıl düşüreceğiz diye düşünüp dururuz.

Kocaeli Başiskele ECA Bakım, Tamir Servisi

Kocaeli Başiskele ECA Servisi doğalgaz faturasını düşürmenin yollarını sizlere açık ve detaylı bir şekilde izah etmektedir. Öncelikle yapmanız gereken burası ile irtibata geçip kombi ünitenizin ve kalorifer sistemlerinin güzel bir şekilde bakımını yaptırmak. Bunun için fazla beklememenizi tavsiye ediyoruz. Çünkü kışın soğuk günleri kendini göstermeye başladı bile. ECA Servisi evinizde ve iş yerinizde gaz tüketiminin düşürülmesi ve verimli bir ısınma için bakımın yaptırılması gerektiğini her platformda vurgulamaktadır. Bunun için elbette elzem olan diğer bir konu ise binaların yalıtımıdır. Bunun için çarpıcı bir istatistik vermek yerinde olacaktır. Eğer kombilerinizin bakımı yaptırılır ve binanızda da güzel bir ısı yalıtımı mevcutsa doğalgaz faturalarınız % 20 oranında düşecektir.

Kocaeli Başiskele ECA Bakımı

Evinizde işyerinizde kullandığınız ısıtma sistemlerinden kombilerinizin ve kaloriferinizin dört mevsim çalışır olması için ECA Bakımı her daim yanınızdadır. Biliyorsunuz bakım her mevsim önemli ama kışın daha çok önemli. Düşünün ki kışın soğuk ve karlı bir mevsimde bu cihazlarınız çalışmadığını. İnanın ben hiç düşünemiyorum. Sizlerde düşünmek istemezsiniz. Kocaeli ECA Servisi kapsamında kombilerdeki gaz geçiş filtrelerinin yılda bir kez bakımı yapılarak filtreler temizlenmektedir. Bunun sebebi çoğu kombiler balkonlarda yer almakta olup, toz kül nedeniyle kirlenmektedir. Dolayısıyla böyle ortamlarda yer alan kombilerin fitreleri mutlaka senede bir kez temizlenmelidir. Kocaeli ECA Bakımı kapsamında diğer önemli bir konu ise şehir sularının kireçli ve kirli olması nedeniyle cihazın su geçişlerinde tıkanmalar olmasıdır. O yüzden bakımda dikkat edilmesi gereken önemli konular kapsamındaki gaz ve su geçiş filtrelerinin temizliği önemli olup, servisimizce söz konusu konular öncelikli olarak halledilmektedir.

Kocaeli Başiskele ECA Tamiri

Bölgesinde en güçlü ve eğitimli teknik ekibi olan Kocaeli ECA Tamiri her türlü arıza öncesinde arızaya karşı hazırlıklı olmaktadır. Yüksek oranla meydana gelen arızalar yerlerinde halledilmektedir. Burası güvenli, kaliteli ve garantili tamir bakım çalışmalarıyla müşterilerinin tüm isteklerine anında yanıt verebilmektedir. Servis ekiplerimiz seminerler olsun, rutin eğitimler olsun Kocaeli ECA Servisi kapsamındaki tüm çalışanlar eğitimden geçirilmektedir. Devamlı değişim ve gelişim aşamasındaki servisimiz teknolojik cihazlar kullanarak arızaları kısa süre içerisinde halledebilmektedir. Kocaeli ECA Tamiri kapsamında yaptırdığınız tüm kombileriniz ilk günkü kadar sağlam ve performansı yüksek olmaktadır. Çünkü tüm arıza, bakım, onarım işleri sertifikalı ve işinde profesyonel ekiplerce ve servis garantisi ile gerçekleştirilmektedir.

Kartla ödeme imkanı
Kartla ödeme imkanı
Servis işlemi sonunda kapıda kredi kartıyla ödeme yapabilirsiniz.
Hızlı servis hizmeti
Hızlı servis hizmeti
En hızlı servis çözümleriyle, aynı gün içerisinde adresinizdeyiz.
Destek hattı
Destek hattı
Servis öncesi ve sonrası uzman ekibimizden destek alabilirsiniz.

HİZMET BÖLGELERİMİZ